Robiliśmy palmy, pisanki, stroiki !
Klasa 2b z wychowawcą zaprosiła wszystkich rodziców do wspólnej pracy i udziału w świątecznych warsztatach artystycznych. Pod kierunkiem twórczyni ludowej Pani Iwony Kałużnej oraz z pomocą rodziców uczniowie wykonywali własne palmy wielkanocne. Efekty wspólnego pielęgnowania tradycji i sztuki przerosły oczekiwania wszystkich. Palmy były przepiękne i bajecznie kolorowe, z dumą prezentowane przez dzieci w dzień Niedzieli Palmowej.
Uczniowie klasy IIIa i IIIc z wychowawcami p. M. Brzostowską i M. Szulc uczestniczyli w warsztatacg zorganizowanych w GOK prowadzonych przez p. M. Dylewską. Wszyscy uczniowie wykonali piękne pisanki, które zostały wyeksponowane na wystawce w szkole lub zabrane do domu jako świateczna ozdoba.
Warsztaty Wielkanocne.
3 kwietnia 2017r. zostały przeprowadzone w naszej szkole WARSZTATY WIELKANOCNE dla klas IIa,IIb i IIIb - (wychowawwcy: p . Iwoną Ćwirzeń, p.Karoliną Pondel, p.Krystyną Śledź). Warsztaty były przeplatane opowieścią o tradycjach Wielkiego Tygodnia oraz świąt Wielkiej Nocy. Pani Asia Grzesiak z Domu Tradycji Ludowej w Łęcznej przybliżyła uczniom bogatą symbolikę świąt oraz ich znaczenie. W drugiej części zajęć uczniowie wykonywali własnoręcznie filcowego zająca.