konkurs dla uczniów szkół pt. „Szczęśliwi w rodzinie 2019”

     Ogłaszamy gminny konkurs dla uczniów szkół  pt. „Szczęśliwi w rodzinie 2019” na fotografię, na która obrazować będzie jak rodzina wdraża zasady zdrowego stylu życia. Na fotografii należy pokazać wspólne spędzanie wolnego czasu gry, zabawy, rodzinną aktywność fizyczną – rowerowe rajdy, futbol, rolki, prawidłowe nawyki żywieniowe, pozytywne sposoby radzenia sobie  z napięciem (bez agresji) oraz brak nałogów.

     W przygotowaniu fotografii może i powinna uczestniczyć cała rodzina. Dzięki tej pracy dzieci będą miały okazję zwrócić uwagę na zdrowe nawyki, dbałość o zdrowie przestrzegane w rodzinach jak również pielęgnować dobre relacje w rodzinie i wspólnie spędzić czas.

CEL: Promocja zdrowego stylu życia i pozytywnych relacji  w    rodzinie.

TERMIN DOSTARCZENIA FOTOGRAFII : 23-28 października.

     Sposób przekazania fotografii: Fotografię (może być więcej niż jedna) należy przygotować w formie multimedialnej (jako plik) i dostarczyć koordynatorom konkursu w poszczególnych szkołach osobiście (przyjść plikiem na nośniku USB) wraz ze zgodą na publikację lub na email. Prosimy o przekazywanie fotografii w Puchaczowie oraz Ostrówku do pani psycholog Joanny Tomasiak lub na email    joannatomasiak108@gmail.com, w Nadrybiu do pani pedagog Moniki Gargol  lub PedagogZSPN@gmail.com.

     Rozstrzygniecie konkursu odbędzie się 29 października 2019r. Wszystkie prace zostaną opublikowane a najlepsze prace nagrodzone cennym sprzętem elektronicznym.  Zapraszamy do udziału w konkursie.

Opublikowano: 03 października 2019 14:25

Kategoria: Ogłoszenia

Załączniki:

zgoda_na_pub_szszesliwi_2019.docx [11.84 KB]

ogloszenie_o_konkursie.docx [283.58 KB]

Wyświetleń: 396

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Puchaczowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony