Konkurs Zdrowi i szczęśliwi 2020

OGŁASZAMY GMINNY KONKURS DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

„Zdrowi i szczęśliwi 2020” to konkurs na prezentację, na która obrazować będzie jak rodzina wdraża zasady zdrowego stylu życia.

CEL: Promocja zdrowego stylu życia i pozytywnych relacji w rodzinie.

   W dobie ograniczonych kontaktów społecznych, zdalnej nauki, życia w poczuciu istnienia licznych zagrożeń dla zdrowia fizycznego i dobrostanu psychicznego wydaje się szczególnie istotne zwrócenie uwagi na sposoby dbania o zdrowie i szczęście w naszych rodzinach.

   ZASADY: W prezentacji należy zawrzeć zdjęcia, rysunki wykonane przez członków rodziny dokumentujące wspólne spędzanie wolnego czasu gry, zabawy, rodzinną aktywność fizyczną – spacery, rowerowe rajdy, futbol, rolki, prawidłowe nawyki żywieniowe, pozytywne sposoby radzenia sobie z napięciem (bez agresji) oraz brak nałogów.

   W przygotowaniu prezentacji, a zwłaszcza obrazków, rysunków, zdjęć może i powinna uczestniczyć cała rodzina Uśmiech Wspólne działanie pokaże dzieciom rodzinne wartości, zdrowe nawyki, zasady dbania o zdrowie jakie funkcjonują w rodzinie.  Przygotowując konkursową prezentację członkowie rodziny będą mieli okazję do pielęgnowania relacji i pogłębienia więzi między sobą, jak również uświadomienia sobie realizowanych wartości nie tylko prozdrowotnych.

 

TERMIN DOSTARCZENIA PREZENTACJI: 19-30 listopada 2020r.

   Sposób przekazania prac: Prezentację zawierającą maksymalnie 5 slajdów oraz zgodę na publikację należy dostarczyć koordynatorom konkursu w poszczególnych szkołach na wskazane emaile. Proszę pamiętać, że na zdjęciach mogą znajdować się wyłącznie osoby, które wyraziły zgodę. Prosimy umieszczać wyłącznie własne prace, zdjęcia (bez zdjęć z internetu) Umieszczone w prezentacji prace plastyczne dzieci i zdjęcia mogą być tylko przy aprobacie rodziców i wyrażeniu pisemnej zgody.

   Prosimy o przekazywanie prezentacji:

 

   Rozstrzygniecie konkursu odbędzie się 1 grudnia 2020r. Wszystkie prace zostaną opublikowane a najlepsze prace nagodzone cennym sprzętem elektronicznym.   Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Puchaczów:)

Opublikowano: 18 listopada 2020 15:20

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

zgoda_na_pub_zdrowi_2020.pdf [99.46 KB]

Wyświetleń: 94

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Puchaczowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony