Konkurs „Mój las”

Konkurs „Mój las” na etapie szkolnym rozstrzygnięty!

Prace były na tak wysokim poziomie, że przyznano tylko 1 i 2 miejsca. Pierwsze otrzymali: Borys Mariola, Ciężka Maja, Szurek Julia z klasy 5b, Galewska Klaudia z 6a, Golian Milena z 6b, Golian Wiktoria, Nartowska Julia z 8b. Miejsca drugie przyznano: Matuszakowi Wojtkowi, Ślepaczuk Magdzie z 5c, Chruściel Natalii z 8b, Krzeszowskiej Dorocie z 8a.

Wielkie gratulacje dla uczestników, ponieważ praca wymagała dużego wkładu czasu, pracy i emocji. Uczniowie klas 5 i 6 musieli napisać kilka stron na temat „Leśni lotnicy”, a uczniowie klas ósmych a temat: „Formy ochrony przyrody w mojej okolicy”. Wielu z nich chodziło w tym celu do lasu w poszukiwaniu ptaków i owadów, wielu wykonało samodzielnie zdjęcia zwierząt i obszarów chronionych. Oprócz pracy liczącej maksymalnie 10 stron trzeba było wykonać piękną okładkę i ozdobić strony rysunkami, zdjęciami, niektórzy poszli dalej, zamieścili dary przyrody: suszone liście, gałązki, słomki i użyli materiałów. Uczestnicy zrobili to bardzo artystycznie.

Bardzo dziękuję Wam i Waszym rodzicom, którzy Was wspierali za Wasz trud i życzę powodzenia na etapie wojewódzkim. Opiekun: Celina Michalska

Opublikowano: 04 stycznia 2020 21:41

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 358

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Puchaczowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony