Kocham Cię Polsko

 

     8 listopada w naszej szkole odbył się konkurs wzorowany na znanym teleturnieju ,,Kocham Cię Polsko'', realizowany w ramach przedsięwzięcia ,,W losie Ojczyzny swej wziąć udział”. Drużyny złożone z reprezentantów klas 3 gimnazjum,  8 klas  szkoły podstawowej i liceum próbowały swoich sił w niebanalnych konkurencjach niczym z prawdziwego teleturnieju ,,Głuchy telefon”, ,,kto jest kim?".... Niestety przed rundą finałową pożegnaliśmy się z drużyną liceum.

     Rundą ostatnią było koło fortuny, które zagwarantowało wszystkim ogromną dawkę wrażeń. Drużyna gimnazjum, która praktycznie przez cały czas wysuwała się na prowadzenie tuż pod koniec gry wylosowała „-20pkt” i tym sposobem drużyna szkoły podstawowej wygrała pierwszą edycję szkolnego teleturnieju ,,Kocham Cię Polsko''. Wszyscy uczniowie wykazali się ogromną wiedzą na temat historii naszej ojczyzny.

     Ta niecodzienna lekcja historii bez wątpienia wpisana zostanie w historyczne obchody tegorocznego jubileuszu 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę i mamy nadzieję, że będzie mile wspominana przez uczniów, a także nauczycieli naszej szkoły.

 

Organizatorzy   

Samorząd Gimnazjum

Opublikowano: 20 listopada 2018 21:47

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 292

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Puchaczowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony