Nauczyciele dzieciom-przedstawienie.

Nie wszyscy wiedzą, że  w Szkole Podstawowej w Puchaczowie Dzień Dziecka. obchodzono nieco inaczej niż zwykle. Wszystko odbywało się w tajemniczej atmosferze. Dzieci oraz Dyrekcja szkoły, zostały zaproszone do Gminnego Ośrodka Kultury w Puchaczowie. Gdy już miejsca zostały zajęte, na scenie rozpoczął się spektakl  - niespodzianka, przygotowany przez panie nauczycielki! Dzieciom zaprezentowana została sztuka zatytułowana „Poplątane Bajki”, które naprawdę były poplątane. Małgosia zgubiła brata Jasia, Śpiąca Królewna mieszkała z krasnoludkami, Elf i Wróżka wyposażone w różdżki i telefony komórkowe pędziły na pomoc wszystkim bohaterom bajki, Czerwony Kapturek spotkał księcia, Kopciuszek obudził Śpiącą Królewnę, a głodny Króliczek wszystkich chciał zjeść. W lesie panowało wielkie poruszenie, gdyż wszyscy bohaterowie wybierali się na wielki bal do księcia. Oczywiście bajka miała też morał - Trzeba się zawsze słuchać dorosłych- rodziców i nauczycieli, aby nie wpadać w tarapaty z nieznajomymi.

Dzieciom bardzo podobało się przedstawienie, choć z początku miały problem z rozpoznaniem swoich nauczycieli w przebraniach.

Scenariusz  przygotowała p. Barbara Smolak i Renata Kłembokowska, o oprawę muzyczną zadbał p. Krzystof Zgórski. Rekwizyty oraz stroje zostały przygotowane przez panie biorące udział w przedstawieniu a należą do nich:

Iwona Ćwirzeń, Elżbieta Garbala, Renata Kłembokowska, Michalina Muca- Socha, Karolina Pondel, Barbara Smolak, Katarzyna Szafraniec.

Dziękujemy kadrze Gminnego Ośrodka Kultury w Puchaczowie za udostępnienie sceny oraz dekoracji.

 K.SZ.

Opublikowano: 01 października 2018 11:33

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 498

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Puchaczowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony