Konkurs rozstrzygnięty! JAN PAWEŁ II – „Idźmy naprzód z nadzieją – Maryja Orędowniczką Pokoleń”

Rozstrzygnięcie konkursów powiatowych pod hasłem: JAN PAWEŁ II – „Idźmy naprzód z nadzieją – Maryja Orędowniczką Pokoleń”

 

Powiatowy konkurs plastyczny w kat. klas 1 – 3 SP:

  1. miejsce Julia Szurek kl.3b           SP im. A. Mickiewicza w Puchaczowie             opiekun:
    p. R. Kłembokowska
  2. miejsce Zosia Arciszewska kl. 2 SP im. A. Mickiewicza                             opiekun:
    p. E. Garbala
  3. miejsce Wiktoria Kloc kl. 1c       SP im. A. Mickiewicza                              opiekun:
    p. K. Śledź
  4. Wyróżnienia:

Anna Kłembokowska kl.2. SP im. A. Mickiewicza w Puchaczowie                   opiekun: p. E. Garbala

Zuzanna Prokop kl.1c           SP im. A. Mickiewicza  Puchaczowie                     opiekun: p. K. Śledź

Powiatowy konkurs plastyczny w kat. klas 4- 6:

  1. miejsce Szymon Dylewski kl.4a     SP im. A. Mickiewicza w Puchaczowie        opiekun: p. D. Ryć
  2. miejsce Natalia Niewęgłowska kl.5     Zespół Szkolno – Przedszkolny w Nadrybiu opiekun: p. M. Dylewska
  3. miejsce Natalia Powęzka kl.6a      SP nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Łęcznej
  • opiekun: p. T. Okoń
  1. Wyróżnienia:
  2. Weronika Zwolińska kl.5 SP im. Bohaterów Armii Krajowej w Ostrówku opiekun: p. E. Filipiak
  3. Karolina Wójcik kl.5 SP im. K. Makuszyńskiego w Łańcuchowie
  • opiekun: p. J. Bączek
  1. Karolina Wiśniewska kl.5 SP w Ciechankach Łęczyńskich                                  
  • opiekun: p. R. Gozdołek

Powiatowy Konkurs na Prezentację Multimedialną w kat, klas 7 oraz 2-3 gimnazjum:

  1. miejsce Karolina Zwolińska kl.3d Gimnazjum im. Jana Pawła II w Puchaczowie  opiekun: p. D. Ryć
  2. miejsce Kacper Słupny kl. 7b SP im. A. Mickiewicza w Puchaczowie               opiekun: p. M. Szurek
  3. miejsce Karolina Tenerowicz kl.3c Gimnazjum im. Jana Pawła II w Puchaczowie  opiekun: p. M. Szurek

Powiatowy konkurs recytatorski:

  1. miejsce Paulina Paćkowska kl.3c   Gimnazjum im. Jana Pawła II w Puchaczowie opiekun: p. A. Jasielska
  2. miejsce Agata Gała                          ZS nr 1 w Milejowie                                              opiekun: p. M. Olejnik
  3. miejsce Aleksandra Włodraczyk    Publiczne Gimnazjum w Ludwinie                    opiekun: p. R. Gozdołek

Opublikowano: 13 października 2017 14:31

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 281

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Puchaczowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony