Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2020/2021

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Konsultacje

1.

Bedlińska Elżbieta

wtorek 9.40 – 10.25

2.

Błaszczuk Grzegorz

środa 9.40 – 10.25

3.

Borys Jolanta

środa 10.30 – 11.15

4.

Brzostowska Małgorzata

czwartek 11.35 – 12.20

5.

Ćwirzeń Iwona

środa 10.25 – 11.15

6. 

Filipczuk – Siwek Joanna

wtorek 9.40 – 10.25

7. 

Franczak Michał

wtorek 9.35 – 10.20

8.

Garbala Elżbieta

środa 16.00 – 16.45

9.

Grzebała Edyta

poniedziałek 11.35 – 12.20

10.  

Hołodyn Mariola

poniedziałek 12.20 – 13.20

11.  

Hucz – Ciężka Agnieszka

poniedziałek 8.50 – 9.35

12.  

Jasielska Aneta

środa 10.30 – 11.15

13.  

Jazgarska Agnieszka

piątek 8.00 – 8.45

14.  

Kłembokowska Renata

wtorek 14.15 – 15.00

15.  

Kołtunik Wacław

środa 8.50 – 9.35

16.  

Kożuszek Marzena

środa 8.50 – 9.35

17.  

Ks. Adam Siomak

czwartek 12.20 – 13.05

18.  

Ks. Mirosław Rybka

piątek 12.40 – 13.25

19.  

Kubuśka –Adamiak Dorota

czwartek 10.25 – 11.15

20.  

Kwaśnik Małgorzata

czwartek 10.30 – 11.15

21.  

Lichman Monika

piątek 9.40 – 10.25

22.  

Łopaciuk Dorota

czwartek 9.40 – 10.20

23.  

Łóżecka Natalia

poniedziałek 13.25 – 14.20

czwartek MS Teams 18.00 – 19.00

24.  

Michalska Celina

piątek 11.35 – 12.20

25.  

Miś Justyna

środa 12.20 – 13.05

26.  

Modzelewska Iwona

wtorek 10.30 – 11.15

27.  

Morawska Ewa

piątek 8.50 – 9.35

28.  

Morawska Magdalena

poniedziałek 13.30 – 14.15

29.  

Onyszko Daniel

wtorek 12.40 – 13.25

30.  

Pisarska – Palczewska Justyna

poniedziałek 11.35 – 12.20

31.  

Rodzeń – Świętojańska Renata

piątek 8.50 – 9.35

32.  

Ryć Dorota

piątek 9.40 – 10.25

33.  

Salamucha Beata

wtorek 13.40 – 14.15

34.  

 Skoniecka – Klajda Edyta

środa 13.30 – 15.05

35.  

Smolak Barbara

w godzinach pracy świetlicy szkolnej

36.  

Staropiętka – Kuna Ewa

czwartek 15.30 – 16.15

37.  

Stefańska Marta

wtorek 7.15 – 8.00

38.  

Szacoń Izabela

wtorek 13.30 – 14.15

39.  

Szulc Mariola

poniedziałek 10.30 – 11.15

40.  

Szurek Monika

środa 12.00 – 13.00

41.  

Szydłowska Marta

poniedziałek 9.40 – 10.25

42.  

Szymańska Teresa

piątek 13.30 – 14.15

43.  

Tomasiak Joanna

poniedziałek 14.00 – 15.00

czwartek 14.00 – 15.00

44.  

Tyszczuk Waldemar

poniedziałek 11.35 – 12.20

45.  

Warzyszak Bożena

piątek 11.35 – 12.20

46.  

Włodarczyk Daniel

czwartek 11.30 – 12.20

47.  

Wołowik Justyna

środa 10.30 – 11.15

48.  

Wróbel Ewa

środa 11.35 – 12.20

49.  

Zgórska Agnieszka

środa 12.40 – 13.25

50.  

Zimostrad Jolanta

w godzinach pracy biblioteki szkolnej

51.  

Zych Anna

środa 9.40 – 10.25

52.  

Żelechowski Piotr

czwartek 8.50 – 9.35

53.  

Żmuda - Olejnik Anna

wtorek 9.40 – 10.25

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Puchaczowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony