Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2019/2020

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Konsultacje

1.

Bedlińska Elżbieta

wtorek 1030 – 1115

2.

Błaszczuk Grzegorz

wtorek 1030 – 1115

3.

Borys Jolanta

piątek 850 – 935

4.

Brzostowska Małgorzata

środa 1240 – 1325

5. 

Ćwirzeń Iwona

wtorek 800 – 850

6.

Filipczuk – Siwek Joanna

poniedziałek 1030 – 1115

7. 

Franczak Michał

środa 1135 – 1220

8. 

Garbala Elżbieta

wtorek 1555 – 1640

9. 

Grzebała Edyta

czwartek 1240 – 1325

10.  

Hołodyn Mariola

poniedziałek 940 – 1025

11.  

Hucz – Ciężka Agnieszka

piątek 940 – 1025

12.  

Jasielska Aneta

wtorek 1135 – 1220

13.  

Jazgarska Agnieszka

środa 940 – 1025

14.  

Kłembokowska Renata

poniedziałek 1030 – 1115

15.  

Kołtunik Wacław

wtorek 1030 – 1115

16.  

Kożuszek Marzena

środa 850 – 935

17.  

Krępecka Anna

w godzinach pracy świetlicy

18.  

Ks. Adam Siomak

środa 850 – 935

19.  

Ks. Mirosław Rybka

poniedziałek 1030 – 1115

20.  

Kubuśka –Adamiak Dorota

wtorek 850 – 935

21.  

Kwaśnik Małgorzata

czwartek 1240 – 1225

22.  

Lichman Monika

czwartek 1330 – 1415

23.  

Łopaciuk Dorota

wtorek 940 – 1025

24.  

Michalska Celina

czwartek 1330 – 1415

25.  

Modzelewska Iwona

środa 940 – 1025

26.  

Morawska Ewa

środa 1030 – 1115

27.  

Morawska Magdalena

poniedziałek 940 – 1025

28.  

Onyszko Daniel

wtorek 1030 – 1115

29.  

Pisarska – Palczewska Justyna

piątek 1145 – 1230

30.  

Rodzeń Świętojańska Renata

czwartek 940 – 1025

31.  

Salamucha Beata

czwartek 1330 – 1415

32.  

 Skoniecka – Klajda Edyta

środa 1430 – 1515

33.  

Smolak Barbara

w godzinach pracy świetlicy

34.  

Staropiętka – Kuna Ewa

środa 1300 – 1400

35.  

Szacoń Izabela

czwartek 1240 – 1325

36.  

Szafran Oliwia

piątek 1030 – 1115

37.  

Szurek Monika

piątek 1135 – 1220

38.  

Szydłowska Marta

poniedziałek 940 – 1025

39.  

Szymańska Teresa

piątek 930 – 1030

40.  

Śledź Krystyna

środa 1240 – 1325

41.  

Tomasiak Joanna

w godzinach pracy psychologa

oraz piątek 1500 – 1545

42.  

Tyszczuk Waldemar

czwartek 850 – 940

43.  

Warzyszak Bożena

wtorek 1400 – 1500

44.  

Włodarczyk Daniel

środa 1130 – 1220

45.  

Wołowik Justyna

czwartek 1135 – 1220

46.  

Zgórska Agnieszka

czwartek 1030 – 1115

47.  

Zimostrad Jolanta

w godzinach pracy biblioteki

48.  

Zych Anna

czwartek 1600 – 1645

49.  

Żelechowski Piotr

poniedziałek 850 – 935

50.  

Żmuda - Olejnik Anna

czwartek 850 – 935

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Puchaczowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony