Przypominamy ze 29.09.2017r. mija termin opłaty za ubezpieczenie NNW 
uczniów.

Informujemy że ubezpieczenie jest nieobowiązkowe - decyzję podejmują 
rodzice.
  • Zgodnie z obowiązującym zapisem statutu, w dzienniku elektronicznym są wystawione proponowane oceny semestralne - do wglądu rodziców.
  • Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej  w Puchaczowie zwraca  się z prośbą o wpłatę darowizny w wysokości 30zł oraz 10 zł na bal choinkowy. Uwaga: jeżeli w szkole jest rodzeństwo -  dla każdego kolejnego dziecka darowizna zmniejszona jest o 5 zł.

    Konto Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej w Puchaczowie 17 8693 0006 0000 0198 5025 0002


     

 Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej informuje, iż od kwietnia do lipca 2017 r. zaplanowano realizację Programu Zwiększenia i Poprawy Kompetencji Rodzicielskich.

 Program adresowany jest do rodziców, którzy chcą poprawić swoje relacje z dziećmi, czują się bezradni wobec ich zachowań, chcą doskonalić techniki umiejętności wychowawczych lub poszukują nowych.

 Uczestnicy programu podczas 12 sesji grupowych będą mieli możliwość nabycia wiedzy, m.in. nt. radzenia sobie w sytuacjach trudnych wychowawczo, nawiązywania i utrzymywania poprawnych relacji w rodzinie. Jak również nabycia wiedzy w zakresie  "komunikacji bez przemocy".

 Warsztaty prowadzone przez psychologa i pedagoga w ramach Programu realizowane będą w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej, ul. Staszica 9, 21-010 Łęczna, w wymiarze 2,5h dziennie.

 Udział w Programie jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona. O przystąpieniu do udziału w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje na temat Programu udzielane są pod numerem telefonu: 

81 46 23 111. Osoby do kontaktu: psycholog Sylwia Grabowska, pedagog Ewa Góra- Haraszczuk. 

Karta zgłoszeniowa

Rekrutacja - 2017/2018 r.

harmonogram_postepowania__rekrutacyjnego.doc

  wniosek_o_przyjecie_dziecka_do_szkoly_spoza_obwodu.doc

zgloszenie_dziecka_do_szkoly_zamieszkalego_w_obwodzie_szkoly.doc

 

 Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Puchaczowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony