Konsultacje w roku szkolnym 2018/2019

konsultacje trwają w godzinach 14:30-16:00

  • 9 październik
  • 4 grudzień
  • 12 marzec
  • 7 maj 

 

Zebrania z rodzicami

    • listopad – zebranie klasowe
    • 29 stycznia – zebranie śródroczne
    • marzec – zebranie klasowe
    • do 30 maja zebranie klasowe

      Indywidualne konsultacje nauczycieli

       

      Nazwisko i imię nauczyciela

       

      Bedlińska Elżbieta

      Poniedziałek 9.20-10.05

      Błaszczuk Grzegorz

      Wtorek 9.20-10.05

      Borys Jolanta

      Poniedziałek 14.00-14.45

      Brzostowska Małgorzata

      Wtorek 12.20-13.05

      Ćwirzeń Iwona

      Środa 8.30 – 9.15

      Franczak Michał

      Wtorek 9.20-10.05

      Grabowska Żaneta

      Środa 9.20-10.05

      Grzebała Edyta

      Poniedziałek 12.20-13.05

      Hołodyn Mariola

      Czwartek 12.00-13.05

      Hucz – Ciężka Agnieszka

      Poniedziałek 12.20-13.05

      Jasielska Aneta

      Poniedziałek 11.15-12.00

      Jazgarska Agnieszka

      Czwartek 10.10-10.55

      Kłembokowska Renata

      Piątek 12.00-13.00

      Kłosiewicz Krystyna

      W godzinach pracy

      Kołtunik Wacław

      Środa 11.15-12.00

      Kosior Monika

      W godzinach pracy

      Kożuszek Marzena

       Piątek 8.30-9.15

      Krępecka Anna

      W godzinach pracy

      Ks.  Piotr Kasprzak

      Środa 10.10-10.55

      Ks. Adam Siomak

      Czwartek 12.00-13.00

      Kubicka Karolina

      Piątek 10.10-1055

      Kubuśka –Adamiak Dorota

      Poniedziałek 8.30-9.10

      Kwaśnik Małgorzata

      W godzinach pracy

      Lichman Monika

      Wtorek 13.10-13.55

      Łopaciuk Dorota

      Środa 11.15-13.55

      Macioszek Alicja

      Wtorek 8.25-9.15

      Marcinek -Kozieł Kazimiera

      Piątek 9.20-10.05

      Michalak Sylwia

      Poniedziałek 13.10-13.55

      Michalska Celina

      Piątek 9.20-10.05

      Modzelewska Iwona

      Środa 12.00-12.40

      Morawska Ewa

      Czwartek  11.15-12.00

      Morawska Magdalena

      Czwartek 13.10-13.55

      Onyszko Daniel

      Wtorek 10.10-10.55

      Palczewska Justyna

      Piątek 11.15-12.00

      Pondel Karolina

      W godzinach pracy

      Rodzeń - Świętojańska Renata

      Wtorek 9.20-9.40

      Ryć Dorota

      Poniedziałek 9.20-10.05

      Salamucha  Beata

      Wtorek 13.10-13.55

      Skoniecka – Klajda Edyta

      Poniedziałek 15.00-16.00

      Smolak Barbara

      W godzinach pracy

      Staropiętka – Kuna Ewa

      Środa 12.20-13.05

      Szacoń Izabela

      Czwartek 11.15-12.00

      Szafran Oliwia

      Czwartek 9.20-10.10

      Szafraniec Katarzyna

      Czwartek 8.30-9.30

      Szulc Mariola

      Czwartek 8.30-9.15

      Szurek Monika

      Piątek 9.00-10.00

      Szydłowska Marta

      Poniedziałek 13.05-13.55

      Szymanek Ewa

      Wtorek 9.20-10.05

      Szymańska Teresa

      Poniedziałek 12.00-13.00

      Śledź Krystyna

      Poniedziałek 15.35-16.15

      Tomasiak Joanna

      Czwartek 15.30-16.00

      Tyszczuk Waldemar

      Środa 9.20-10.05

      Warzyszak Bożena

      Poniedziałek 14.05-15.05

      Włodarczyk Daniel

      Piątek 10.10-11.10

      Wołowik Justyna

      Czwartek 9.20-10.05

      Wróbel Ewa

      Piątek 10.10-10.55

      Zgórska Agnieszka

      Wtorek 9.20-10.05

      Zimostrad Jolanta

      W godzinach pracy

      Zych Anna

      Czwartek 9.20-10.05

      Żelechowski Piotr

      Poniedziałek 11.15-12.00

      Żmuda – Olejnik Anna

      Poniedziałek 10.10-10.55

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Puchaczowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony